X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

ارسال رایگان اس ام اس

سه‌شنبه 17 فروردین‌ماه سال 1389 ساعت 05:58 ب.ظ

آموزش ارسال اس ام اس به تمامی کشورهای جهان است بصورت کاملا رایگان 

  

 

 

 

 

 

ادامه مطلب را بخوانید

ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ثیت نام
حال با صفحه ای مشابه صفحه زیر مواجه خواهید شد که جهت مشاهده سایت به زبان انگلیسی می بایست بر روی دکمه ای که به منظور تغییر زبان سایت به انگلیسی قرار داده شده است کلیک کنید :

سپس زبان سایت ، انگلیسی شده و جهت ثبت نام لازم است بر روی لینک ثبت نام که با عنوان Sign Up مشخص شده است ، کلیک کنید .

حال در صفحه موجود لازم است فرم ثبت نام را پر کنید که به شرح هر کدام می پردازیم1- در قسمت اول نام و نام خانوادگی خود را تایپ کنید ، دقت کنید این نام می تواند جعلی یا نام مستعار خودتان باشد اما حتما باید شامل دو قسمت باشد :

مثلا : Mohamad Mobilestoon یا Mobilestoon Com و کلماتی مثل mobilestoon و یا Mohamad به تنهایی قابل قبول نیستند .

۲- در قسمت شماره ۲ می بایست یک ایمیل معتبر از خودتان را وارد کنید ، دقت داشته باشید ، این سایت یک کد فعال سازی به ایمیلی که درج کردید خواهد فرستاد که برای ادامه ثبت نام به آن نیاز خواهید داشت ، پس حتما یک ایمیل معتبر وارد کنید .

۳- در قسمت شماره ۳ می بایست یک کلمه عبور برای خود انتخاب کنید و در کادر بعدی نیز همان را تکرار کنید .

۴- در قسمت شماره ۴ کشور ایران را انتخاب کنید .

۵- در قسمت شماره ۵ می بایت شماره موبایل خود را بدون ۰ اول آن درج کنید ، به طور مثال اگر شماره موبایل شما ۰۹۱۲۱ باشد می بایست در کادر فوق ۹۱۲۱ را تایپ کنید .

۶- در بخش شماره ۶ می بایست سن خود و جنسیت خود را انتخاب کنید .

با کادر Possible comments کاری نداشته باشید .

۷- در بخش شماره ۷ می توانید ابتدا تعیین کنید که اگر تنها ۱۰ اعتبار داشتید یک ایمیل برای شما اتوماتیک ارسال شود که ضروری به نظر نمی رسد و بهتر است این گزینه را انتخاب نکنید .

اما قسمت I unconditionally accept The terms of use by submitting this form را جهت پذیرفتن شرایط سایت حتما می بایست انتخاب کنید (به اصطلاح تیک بزنید) .

سپس بر روی دکمه Submit کلیک کنید .

حال با پیغامی مواجه خواهید شد که به شما اطلاع می دهد ، ثبت نام شما انجام شد و جهت اتمام مراحل ثبت نام لازم است تا بر روی لینکی که به ایمیل شما فرستاده شده است کلیک کنید .


وارد اکانت ایمیل خود شوید و ایمیل مبوطه را بازگشایی کرده و بر روی لینک ارسالی کلیک کنید (در صورتی که با مراجعه به ایمیل خود آن را در Inbox نیافتید ، شاخه Bulk یا Spam ایمیل خود را نیز چک کنید) .

سپس اکانت شما فعال می شود .

پس از ورود به حساب کاربری خود ، می بایست شماره موبایل خود را در کادری ، بار دیگر وارد کرده و تایید کنید تا یک کد فعال سازی به موبایل شما ارسال گردد . سپس کد مورد نظر را در کادر مورد نظر تایپ کنید.

بعد از وارد شدن به سایت با Username و Password خود در منو بالا قسمت Send روی SMS کلیک کنید .

برای وارد کردن شماره فردی که می خواهید بعد از شماره 98 وارد کنید , Send رو بزنید.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo